Josef Kubizňák - Zátiší s polní kyticí

Olej na kartonu, 48x65 cm. Signováno dole uprostřed J. Kubizňák 47. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909-1990

31320. Zátiší s polní kyticí
Dražba ukončena:25.04.2019 21:49:52
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 100 Kč