Josef Kubizňák - Z jara

Olej na kartonu, 34x49 cm. Signováno vpravo dole J. Kubižňák 46. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu přípis.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1909-1990

98059. Z jara
Dražba ukončena:02.07.2023 21:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč