Josef Kubizňák - Náves ve Zděchově (na Valašsku)

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vlevo dole J. Kubizňák. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909-1990

75543. Náves ve Zděchově (na Valašsku)
Dražba ukončena:03.04.2022 20:35:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč