Josef Kubizňák

69666. Náves ve Zděchově (na Valašsku)

popis: Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vlevo dole J. Kubizňák. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se ve Vysokém Mýtě roku 1909. Malovat se učil u prof. B. Wachsmanna v Praze, poté u J. Honsy., prof. Wachy v Brně a J. Haška v Chroustovicích. Studijní cesty podnikl po Valašsku a Slovensku. Věnoval se krajinomalbě, figurální tvorbě a církevní tématice.

dražba ukončena: 28.11.2021 20:33:26

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 200 Kč