Josef Kubizňák - Cesta k vísce

Olej na kartonu, 50x66 cm. Signováno vlevo dole J. Kubižňák 43. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 83 cm

o autorovi: 1909-1990

99466. Cesta k vísce
Dražba ukončena:23.07.2023 20:11:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč