Josef Kubíček - Podhorská vesnice

Olej na kartonu, 62x70 cnm signováno vpravo dole Jos. Kubíček, rám, zaskleno.

Pozn.: Signatura částečně skryta pod rámem. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890-1972
Josef Kubíček byl český malíř, sochař a řezbář. Patřil mezi výrazné osobnosti českého realistického sochařství počátku dvacátého století. Byl žákem Josefa Václava Myslbeka, bratrem akademického sochaře Leoše Kubíčka a osobním přítelem malíře Jana Trampoty.

12671. Podhorská vesnice
Dražba ukončena:21.09.2017 21:26:55
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 300 Kč