Josef Křídlo

21205. Ve vsi

popis: Olej na kartonu, 50x63 cm. Signováno vpravo dole J. Křídlo 39. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30.000 Kč.

dražba ukončena: 27.06.2018 20:14:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 03.06.2018 18:17:40 3900