Josef Křídlo

308225. U božích muk

popis: Olej na kartonu, 39x54 cm. Signováno vpravo dole J. Křídlo. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30.000 Kč.

dražba ukončena: 09.04.2021 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 07.04.2021 19:56:33 8508
500 Kč 06.04.2021 11:03:51 7997