Josef Krejsa - Zátiší s ovocem

Barevný dřevoryt, 33x38 cm. Signováno vlevo dole tužkou J. Krejsa. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozen.

o autorovi: 1886, Husinec u Prachatic - 1941, Husinec u Prachatic

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč

58083. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:14.04.2021 20:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč