Josef Krejsa - Podzimní orba

Olej na překližce, 35x45 cm. Signováno vlevo dole J.Krejsa. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: 1886, Husinec u Prachatic - 1941, Husinec u Prachatic

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč

101318. Podzimní orba
Dražba ukončena:27.09.2023 20:22:08
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč