Josef Krejsa - Novoroční přání

Dřevoryt, 18x14 cm. Monogramováno vpravo dole JK. Signováno vlevo dole J. Krejsa. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poskozen. List mírně poškozen.

o autorovi: 1886, Husinec u Prachatic - 1941, Husinec u Prachatic

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč

55274. Novoroční přání
Dražba ukončena:13.01.2021 21:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč