Josef Krejsa - Lilie

Olej na kartonu, 37x18 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Vzadu přípis.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1886, Husinec u Prachatic - 1941, Husinec u Prachatic

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč

119512. Lilie
Zbývá:2 dnů, 23 hodin
Konec dražby:07.07.2024 21:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč