Josef Krejsa - Kopcovitá krajina

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 45x70 cm. Signováno vpravo dole J. Krejsa. Rám, sklo.

o autorovi: 1886, Husinec u Prachatic - 1941, Husinec u Prachatic

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč

28843. Kopcovitá krajina
Dražba ukončena:27.02.2019 19:58:28
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 900 Kč