Josef Krejsa - Konvolut 2 dřevorytů

2x dřevoryt, 22x16 cm a 29x22 cm. Oba signovány. 2x rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1886, Husinec u Prachatic - 1941, Husinec u Prachatic

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč

92033. Konvolut 2 dřevorytů
Dražba ukončena:12.03.2023 20:55:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč