Olej na plátně, 91x120 cm. Signováno vlevo dole J. Krejsa. Rámováno.
o autorovi: 1886, Husinec u Prachatic - 1941, Husinec u Prachatic
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč