Josef Krejsa - Cestou k vesnici

Olej na překližce, 16x18 cm. Signováno vlevo dole J. Krejsa. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny, pasparta zaprášena.

o autorovi: 1886, Husinec u Prachatic - 1941, Husinec u Prachatic

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč

29522. Cestou k vesnici
Dražba ukončena:27.03.2019 19:33:50
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 000 Kč