Josef Krejsa - Žně

Olej na plátně, 90x115 cm, signováno vlevo dole, rám.

Pozn.: Plátno v místě promáčknuté. Rám mírně poškozený a přetřený.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michalem Zachařem.

1477. Žně
Dražba ukončena:24.09.2014 19:31:15
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč