Josef Krejsa - Pod zříceninou

Olej na překližce, 12x18 cm, signováno vlevo dole Krejsa, rám, zaskleno.

1886, Husinec u Prachatic - 1941, Husinec u Prachatic
Student UMPRUM ve Vídni (prof. Fr. Alta a Tomc), poté se učil ve Florencii na akademii sv. Lukáše. Podnikl studijní cesty do Itálie a po Karpatech. Věnoval se krajinomalbě a tvorbě zátiší. Hojně vystavoval zejména v Prachaticích a okolí.

4399. Pod zříceninou
Dražba ukončena:31.03.2016 22:25:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč