Josef Krejsa - Karlštejn

Olej na plátně fixovaném na kartonu ,20x24 cm, signováno vpravo dole J. Krejsa, rám.

1886, Husinec u Prachatic - 1941, Husinec u Prachatic
Student UMPRUM ve Vídni (prof. Fr. Alta a Tomc), poté se učil ve Florencii na akademii sv. Lukáše. Podnikl studijní cesty do Itálie a po Karpatech. Věnoval se krajinomalbě a tvorbě zátiší. Hojně vystavoval zejména v Prachaticích a okolí.

6306. Karlštejn
Dražba ukončena:27.10.2016 22:20:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč