Josef Krejsa - Děti v krajině

Olej na překližce, 25x36 cm, rám, zaskleno, signováno vlevo dole.

681. Děti v krajině
Dražba ukončena:27.11.2013 20:25:37
Vyvolávací cena:7 500 Kč
vydraženo za:10 000 Kč