Josef Krčil - Svatá Barbora v podzimním hávu

Olej na plátně. 42x70 cm. Signováno vlevo dole Krčil. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906-1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

40958. Svatá Barbora v podzimním hávu
Dražba ukončena:26.02.2020 22:37:31
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 000 Kč