Josef Krčil

62293. Pohled na Chrám sv. Barbory

popis: Olej na plátně, 52x36 cm. Signováno vlevo dole Krčil. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906-1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

dražba ukončena: 28.07.2021 19:20:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 700 Kč