Josef Krčil - Pohled na Chrám sv. Barbory

Olej na plátně, 52x36 cm. Signováno vlevo dole Krčil. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906-1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

62293. Pohled na Chrám sv. Barbory
Dražba ukončena:28.07.2021 19:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč