Josef Krčil - Kutná Hora

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Krčil 1946. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906-1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

60867. Kutná Hora
Dražba ukončena:30.06.2021 22:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč