Josef Krčil

60867. Kutná Hora

popis: Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Krčil 1946. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906-1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

dražba ukončena: 30.06.2021 22:21:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 6 500 Kč