Josef Koutný - Cesta mezi domy

Olej na kartonu, 44x33 cm. Signováno vlevo dole J. Koutný. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 - 1979
Architekt, malíř. Studoval ČVUT v Praze, portrétní malbu studoval u S. Svobody. Maloval krajiny, květiny i figurální obrazy. Působil jako architekt.

307586. Cesta mezi domy
Dražba ukončena:14.02.2021 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč