Josef Koudelka - Žena s nůší

Tempera, 41x31 cm. Signováno vpravo dole J. Koudelka. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

47396. Žena s nůší
Dražba ukončena:30.07.2020 20:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč