Josef Koudelka - Usměvavé krojované děvče

Olej na kartonu, 40x32 cm. Signováno vlevo nahoře Koudelka. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1877 - 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

300615. Usměvavé krojované děvče
Dražba ukončena:07.09.2019 20:03:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč