Josef Koudelka

60870. Sbírání brambor

popis: Olej na plátně, 56x71 cm. Signováno vpravo dole J. Koudelka. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1960
Narodil se v Kloboukách u Brna. Studoval pražskou AVU u prof. Sequense, Pirnera, Brožíka a Schwaigra. Studijní cestu podnikl do Itálie. Věnoval se portrétům, patří mezi přední folklórní malíře.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

dražba ukončena: 30.06.2021 22:28:31

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč