Josef Koudelka - Mladá selka

Akvarel, 22x15 cm. Signováno vlevo dole Koudelka. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám poškozen.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: 1877 - 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

75521. Mladá selka
Dražba ukončena:03.04.2022 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč