Josef Koudelka - Krojovaný pár

Kombinovaná technika, 58x31 cm. Signováno vpravo dole J. Koudelka. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

305459. Krojovaný pár
Dražba ukončena:05.07.2020 20:04:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 05.07.2020 19:59:53 7200
500 Kč 28.06.2020 17:27:44 6553