Josef Koudelka - Dívka s copem

Kombinovaná technika, 42x30 cm. Signováno vlevo dole J. Koudelka. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

49117. Dívka s copem
Dražba ukončena:30.09.2020 19:51:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč