Josef Konečný - U božích muk - VELKÝ FORMÁT

Olej na kartonu, 122x150 cm. Signováno vlevo dole J. Konečný. Rámováno.

o autorovi: 1909-1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

58538. U božích muk - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:28.04.2021 21:42:35
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč