Josef Konečný - Luční kytice v malovaném džbánku

Tempera, 83x59 cm. Signováno vpravo dole J. Konečný. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1909-1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

112831. Luční kytice v malovaném džbánku
Dražba ukončena:27.03.2024 21:30:13
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč