Josef Konečný - Květiny ve džbánku

Olej na kartonu, 25x20 cm. Signováno vpravo dole J. Konečný. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 36 cm

o autorovi: 1909-1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

85112. Květiny ve džbánku
Dražba ukončena:27.10.2022 20:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč