Josef Konečný - Bohatá kytice

Olej na překližce, 100x74 cm. Signováno vlevo dole J. Konečný. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Malba odborně vyčištěna.

o autorovi: 1909-1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

60835. Bohatá kytice
Dražba ukončena:30.06.2021 21:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč