Josef Konečný

60835. Bohatá kytice

popis: Olej na překližce, 100x74 cm. Signováno vlevo dole J. Konečný. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba odborně vyčištěna.

o autorovi: 1909-1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

dražba ukončena: 30.06.2021 21:49:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 13 000 Kč