Josef Kočí

61026. Slavnost

popis: Akvarel a tuš na papíře, 40x55 cm. Signováno vpravo dole Jos. Kočí 1923. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.07.2021 21:42:41

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 4 200 Kč