Josef Kilián - Z jižních Čech

Olej na plátně, 35x69 cm. Signováno dole uprostřed Kilián 82. Rámováno.

Nejdelší strana: 73 cm

o autorovi: 1918 - 1999
Narozen v Soběslavi.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

109183. Z jižních Čech
Dražba ukončena:14.01.2024 21:32:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč