Josef Kilián - Starý rybník

Olej na plátně, 24x40 cm. Signováno dole uprostřed Kilián. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

o autorovi: 1918 - 1999
Narozen v Soběslavi.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

20629. Starý rybník
Dražba ukončena:31.05.2018 21:59:18
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 300 Kč