Olej na plátně, 60x90 cm. Signováno dole uprostřed Kilian. Rámováno.
Nejdelší strana: 108 cm
o autorovi: 1918 - 1999
Narozen v Soběslavi.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.