Josef Kilián - Praha-Jiráskův most

Olej na plátně, 36x80 cm. Signováno dole uprostřed Kilián 72. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1918 - 1999
Narozen v Soběslavi.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

42498. Praha-Jiráskův most
Dražba ukončena:26.03.2020 20:41:05
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:11 000 Kč