Josef Kilián - Novohaklovský rybník

Olej na plátně, 50x70 cm, signováno dole uprostřed Kilián 78, nerámováno.

o autorovi: 1918 - 1999
Narozen v Soběslavi.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

9897. Novohaklovský rybník
Dražba ukončena:26.04.2017 19:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč