Josef Kilián - Náves v Mačicích

Olej na plátně, 47x80 cm. Signováno dole uprostřed Kilian 77. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1918 - 1999
Narozen v Soběslavi.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

21282. Náves v Mačicích
Dražba ukončena:27.06.2018 21:31:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:5 500 Kč