Josef Kilián - Most

Olej na kartonu. 25x30 cm. Signováno vpravo dole Kilian 62. Rámováno.

o autorovi: 1918 - 1999
Narozen v Soběslavi.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

302684. Most
Dražba ukončena:16.12.2019 20:22:07
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:8 000 Kč