Josef Kilián - Jihočeský statek

Olej na plátně. 40x50 cm. Signováno dole uprostřed Kilián 83. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1918 - 1999
Narozen v Soběslavi.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

41033. Jihočeský statek
Dražba ukončena:27.02.2020 19:52:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč