Josef Kilián - Jihočeský rybník

Kresba pastelkou, 18x12 cm. Signováno dole uprostřed s věnováním Kilián 82. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1918 - 1999
Narozen v Soběslavi.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

61312. Jihočeský rybník
Dražba ukončena:14.07.2021 21:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 14.07.2021 21:19:32 2475