Josef Kilián - Jihočeské aleje

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Kilián 64. Rámováno.

o autorovi: 1918 - 1999
Narozen v Soběslavi.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

57294. Jihočeské aleje
Dražba ukončena:31.03.2021 21:46:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč