Josef Kilián - Domy

Olej na kartonu, 25x41 cm. Signováno dole uprostřed Kilián. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1918 - 1999
Narozen v Soběslavi.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

65051. Domy
Dražba ukončena:29.09.2021 22:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč