Josef Kilián - Cesta krajinou

Olej na kartonu. 23x30 cm. Signováno vlevo dole Kilian 59. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1918 - 1999
Narozen v Soběslavi.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

303387. Cesta krajinou
Dražba ukončena:27.01.2020 20:10:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč