Josef Kilián - Blacká vesnice - Záluží u Soběslavi

Olej na kartonu, 20x27 cm. Signováno vpravo dole Kilián 43. Rámováno.

o autorovi: 1918 - 1999
Narozen v Soběslavi.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

56090. Blacká vesnice - Záluží u Soběslavi
Dražba ukončena:24.02.2021 20:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč