Olej na plátně, 54x72 cm. Signováno vpravo dole Josef Kadula 84. Nerámováno.
o autorovi: 1920 – 1985
Malíř, grafik, hudebník. Studoval na SUPŠ v Brně u profesorů Hrbka a Süssera, dále dějiny umění u Kutala a Richtera na FF UJEP v Brně. Věnoval se užité a volné grafice a malbě. Hojně též tvořil plakáty. Byl hudebníkem – sólistou na kytaru v brněnském rozhlase, skládal scénickou hudbu. Jeho dílo je zastoupeno v MG Brno, GVU Ostrava a jinde.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.