Josef Kadeřábek - Ze staré Prahy

Olej na kartonu, 47x58 cm. Signováno vpravo dole J. Kadeřábek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1915 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

34126. Ze staré Prahy
Dražba ukončena:27.06.2019 21:35:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 900 Kč